כל מה שצריך לדעת כשאת בוחרת תופרת שמלות כלה

עודכן ב: 5 מרץ 2020

איזו שמלת כלה את רוצה? שמלה צמודה? שמלה עם שובל? אולי שמלה שכולה תחרה? לא משנה איזו שמלת כלה את רוצה- #תופרת שמלות כלה תגשים כל רעיון שעולה ברוחך.

התהליך שתעברי אצל כל תופרת שמלות כלה דומה למה שאתאר בהמשך, אך מה שייחודי אצלי בסטודיו הוא שאני לא רק תופרת שמלות כלה, אלא גם מעצבת אותן בהתאם לבקשות הכלה וניסיוני העשיר כמעצבת ותופרת שמלות כלה.

אז למה את יכולה לצפות ומה כדאי שתדעי כשאת מגיעה לתופרת שמלות כלה? זה מה שקורה אצלי בסטודיו הביתי שלי:


יושבות על קפה/מיץ/מים/יין ומתייעצות


במפגש הראשון שלי איתך אנחנו מדברת על איזו שמלת כלה את רוצה. בדרך כלל, בשלב די התחלתי כבר תוציאי את הטלפון הנייד מהכיס ותראי לי שמלת כלה יפהפייה שראית באינסטגרם או בקטלוג שמלות כלה, ותגידי כזאת אני רוצה! לפעמים הכלות שמגיעות רוצות שילוב של מספר עיצובים של שמלות כלה שראו, ולפעמים אני צריכה להכווין אותן יותר כי הן עדיין לא בטוחות מה יחמיא להן. אחרי שהבנתי ועניתי על כל השאלות, בקשות וטענות, אני מייעצת לך איזו שמלת כלה הכי תתאים לך לפי שילוב של הרצון העיצובי שלך, מבנה הגוף שלך ויחד עם הניסיון שלי כמעצבת ותופרת שמלות כלה.


שרטוט שמלת כלה

מדמיון לרעיון, מרעיון לציור


ברגע שהרעיון נוצר, הגיע הזמן לשרטט אותו על הנייר. אני משרטטת לך את שמלת הכלה שתכננו ובישלנו בפגישת הייעוץ, ואז את ממש יכולה לראות איך שמלת הכלה שלך עוברת מהדמיון אל הנייר. כמובן, ניתן לעשות שינויים וליטושים בשרטוט במידת הצורך עד שנגיע לשמלה המיוחלת - וכן היא רק שלך ואין עוד אחת כמותה!


מה זה שיפון וסאטן?!


הגיע הזמן לבחור את הבדים לשמלת הכלה שאני תופרת לך. פה את יכולה לבחור אם את רוצה לבוא איתי, או שאני נוסעת בעצמי לבחור את הבדים לשמלת הכלה שלך. לכל בד יש אופי שונה וצורה שונה שבה הוא גולש על הגוף. ע''פ העיצוב שיצרנו, אני בוחרת לך את הבדים המתאימים ביותר מבלי להתפשר על איכות, וכמובן על הרצונות העיצוביים והנוחות שלך.


בדי תחרה לשמלות כלה
בדי תחרה מסוגים שונים

לשים ולהוריד, לתקן ולהדביק


ועכשיו למכונת התפירה! יש לנו עיצוב, שרטוט, בדים וכעת אני תופרת שמלת כלה מיוחדת במינה עבורך. כמות המדידות משתנה בהתאם לרמת המורכבות של העיצוב ובמידה ויש שינויים כלשהם במהלך תפירת שמלת הכלה, אך תנוע בערך בין 4-6 מדידות. בכל מדידה את תראי איך שמלת הכלה שלך רוקמת עור וגידים. בכל שלבי התהליך, אני מקשיבה לבקשותייך ותופרת שמלת כלה נוחה עבורך, עם העיצוב שהכי מחמיא לך ומאפיין אותך.


מכונת תפירה של תופרת שמלות כלה וערב

ועכשיו בוכות ומתרגשות!


אין יותר מרגש מלראות את החיוך והמבט המאושר שלך ברגע שאת רואה את שמלת הכלה שתמיד רצית, תפורה על גופך בצורה אידאלית.

התהליך שעוברות הכלות שמגיעות אליי דומה אחד למשנהו, עם זאת החוויה שונה והיצירה ייחודית וזה מה שמרגש אותי לעסוק במקצוע תופרת שמלות כלה. לא סתם אני אומרת כל הזמן: כל כלה היא מיוחדת, כל שמלה היא מיוחדת!


אז מה, גם לך עשיתי חשק לבוא ולהיות כלה מיוחדת עם שמלה מיוחדת? 😊