כל מה שצריך לדעת כשאת בוחרת תופרת שמלות כלה

עודכן ב: לפני יומיים

איזו שמלת כלה את רוצה? שמלה צמודה? שמלה עם שובל? אולי שמלה שכולה תחרה? לא משנה איזו שמלת כלה את רוצה- #תופרת שמלות כלה תגשים כל רעיון שעולה ברוחך.

התהליך שתעברי אצל כל תופרת שמלות כלה דומה למה שאתאר בהמשך, אך מה שייחודי אצלי בסטודיו הוא שאני לא רק תופרת שמלות כלה, אלא גם מעצבת אותן בהתאם לבקשות הכלה וניסיוני העשיר כמעצבת ותופרת שמלות כלה.

אז למה את יכולה לצפות ומה כדאי שתדעי על תהליך עיצוב ותפירת שמלה כשאת מגיעה לתופרת שמלות כלה?

זה מה שקורה אצלי בסטודיו הביתי שלי:


פגישת ייעוץ ראשונית חינמית כדי להכיר אותך ואת הסגנון שלך


במפגש הראשון שלי איתך אנחנו מדברת על איזו שמלת כלה את רוצה. בדרך כלל, בשלב די התחלתי כבר תוציאי את הטלפון הנייד מהכיס ותראי לי שמלת כלה יפהפייה שראית באינסטגרם או בקטלוג שמלות כלה, ותגידי כזאת אני רוצה! לפעמים הכלות שמגיעות רוצות שילוב של מספר עיצובים של שמלות כלה שראו, ולפעמים אני צריכה להכווין אותן יותר כי הן עדיין לא בטוחות מה יחמיא להן. אחרי שהבנתי ועניתי על כל השאלות והבקשות, אני מייעצת לך איזו שמלת כלה הכי תתאים לך לפי שילוב של הרצון העיצובי שלך, מבנה הגוף שלך ויחד עם הניסיון שלי כמעצבת ותופרת שמלות כלה.


♥ יום כיף בנחלת בנימין, בו נבחר בדים מהממים ואיכותיים בהנחת מעצבת, שיתאימו לגוון העור שלך

2-4 מדידות בשלבים שונים של התפירה, בהן תוכלי לוודא שהשמלה נראית בדיוק כמו שרצית

מחירי תפירה החל מ-1000 ש״ח בלבד עבור שמלת ערב ו-1500 ש״ח בלבד עבור שמלת כלה (המחיר לא כולל בד, ותלוי במורכבות השמלה)


שרטוט שמלת כלה

מדמיון לרעיון, מרעיון לציור


ברגע שהרעיון נוצר, הגיע הזמן לשרטט אותו על הנייר. אני משרטטת לך את שמלת הכלה שתכננו ובישלנו בפגישת הייעוץ, ואז את ממש יכולה לראות איך שמלת הכלה שלך עוברת מהדמיון אל הנייר. כמובן, ניתן לעשות שינויים וליטושים בשרטוט במידת הצורך עד שנגיע לשמלה המיוחלת - וכן היא רק שלך ואין עוד אחת כמותה! אחרי שיש לנו סקיצה של שמלת הכלה שלך לא נשכח בסוף הפגישה לקחת מידות של הגוף כדי שנוכל להתחיל במלאכה מיד עם קניית הבדים.יום כיף בתל אביב - בחירת הבדים לשמלת הכלה שלך


פה את יכולה לבחור אם את רוצה לבוא ולחוות איתי יום כיף בתל אביב, או שאני נוסעת בעצמי לבחור את הבדים לשמלת הכלה שאני תופרת לך. אם בחרת שלא להגיע איתי, נעשה שיחת וידאו תוך כדי קניית הבדים, כדי לוודא שאת אוהבת את הבדים שבחרתי :) לכל בד יש אופי שונה וצורה שונה שבה הוא גולש על הגוף. ע''פ העיצוב שיצרנו, אני בוחרת לך את הבדים המתאימים ביותר לשמלת הכלה שלך מבלי להתפשר על איכות, נוחות וכמובן על הרצונות העיצוביים שלך.


בדי תחרה לשמלות כלה
בדי תחרה מסוגים שונים

שלב היצירה - לשים ולהוריד, לתקן ולהדביק


ועכשיו למכונת התפירה! יש לנו עיצוב, שרטוט, בדים וכעת אני תופרת שמלת כלה מיוחדת במינה עבורך. כמות המדידות משתנה בהתאם לרמת המורכבות של העיצוב ובמידה ויש שינויים כלשהם במהלך תפירת שמלת הכלה, אך תנוע בערך בין 2-6 מדידות. בכל מדידה את תראי איך שמלת הכלה שלך רוקמת עור וגידים. בכל שלבי התהליך, אני מקשיבה לבקשותייך, עושה שינויים במידת הצורך ותופרת שמלת כלה נוחה עבורך, עם העיצוב שהכי מחמיא לך ומאפיין אותך.


מכונת תפירה של תופרת שמלות כלה וערב

ועכשיו בוכות ומתרגשות!


אין יותר מרגש מלראות את החיוך והמבט המאושר שלך ברגע שאת רואה את שמלת הכלה שתמיד רצית, תפורה על גופך בצורה אידאלית.

התהליך שעוברות הכלות שמגיעות אליי דומה אחד למשנהו, עם זאת החוויה שונה והיצירה ייחודית וזה מה שמרגש אותי לעסוק במקצוע תופרת שמלות כלה. לא סתם אני אומרת כל הזמן: כל כלה היא מיוחדת, כל שמלה היא מיוחדת!


אז מה, גם לך עשיתי חשק לבוא ולהיות כלה מיוחדת עם שמלה מיוחדת? 😊